..:::Forum columbofil:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::Forum columbofil:::..

---->>> Un forum dedicat tuturor crescatorilor de porumbei <<<----
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori

In jos 
+4
Vlaicu Bogdan
costea alexe
miklos gabriel
Admin
8 participanți
AutorMesaj
Admin
Administratori
Administratori
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 139
Varsta : 57
Localitate : romania
Hobbiuri : crestere de pasari si animale
Data de inscriere : 30/12/2007

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime30th Ianuarie 2008, 11:53

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori o sa aiba de a face cu mine ce inseamna sa vinzi un inel cu 2,5 roni e bataie de joc nu va mai bateti joc fiti oameni!
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
miklos gabriel
membru fidel
membru fidel



Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 03/01/2008

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime31st Ianuarie 2008, 01:34

cam atat is inelele peste tot asta e pretu numai daca esti inscris intr-o asociatie atunci is ieftie cat asta e vedeti............
Sus In jos
costea alexe
membru
membru



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/01/2008

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime31st Ianuarie 2008, 21:44

cand am vrut sa ajut pe cei incepatori si care nu au de unde sa ia inele cu 1.5 ron am fost rau... un baiat ma rugat sa i fac rost 100 de inele cu 1.5 ron. Dar sorry nu ma mai bag fiecare pe cont propriu, acum el nare decit sa ia la 6,5 ron asa cum ia oferit cineva de care sa speriat... de la 1,5 ron la 2,5 ron la 6,5 ron este diferenta.... Acum cred ca veti inscrie la toamna pt a plati inelele de anul care vine cheers
Sus In jos
Vlaicu Bogdan
membru fidel
membru fidel
Vlaicu Bogdan


masculin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 35
Localitate : Judetul Salaj,Zalau
Hobbiuri : Columbofilia,Motociclismul
Data de inscriere : 07/02/2008

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime8th Februarie 2008, 00:12

OOOOOOOO si eu cumparam in anii trecuti cu 3 lei (si erau ceva bani atunci).Adevarul este ca sunt columbofili care fac afaceri serioase cu asa ceva si ei spun ca acesta este pretul daca nu esti in asociatie.Daca cumperi ai daca nu mai cauti la altii.Nu vad cum am putea promova acest sport cu asemenea taxe pentru incepatori.Porumbei scumpi,inele scumpe,hrana scumpa,medicamente scumpe,etc. o gramada de probleme cu care se confrunta micul incepator si in final cedeaza si este un pic normal.Adica tu vrei sa te ridici si altii cauta sa te ingroape.Acuma pe piata neagra nu stiu cat costa un inel dar cred ca a ajuns undeva la 4-5 lei !
Sus In jos
george_isteaua
membru aur
membru aur
george_isteaua


masculin
Numarul mesajelor : 211
Varsta : 34
Localitate : Husi , Vaslui
Hobbiuri : Columbofil
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 14/01/2008

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime18th Februarie 2008, 22:33

nu mai zic nimic
Very Happy
da io nu mi am batut joc daca asa ati luato voi asta e treaba voatra
nu o luati ca pe o critica
BAFTA IN CONTINUARE SI VANT IN PENE !!!!!!!!
Sus In jos
http://jorjel90.sunphoto.ro
Admin
Administratori
Administratori
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 139
Varsta : 57
Localitate : romania
Hobbiuri : crestere de pasari si animale
Data de inscriere : 30/12/2007

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime18th Februarie 2008, 22:36

ca sa vin cu ceva nou ptr cine sta in Bucuresti sau prin apropiere si merge in targ la Plumbuita au inele cu 1 leu nu zic ca e putin dar e mai putin decat 1,5 roni la 10 inele pe care le cumperi cu 1 leu iti ies inca 5.
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
george_isteaua
membru aur
membru aur
george_isteaua


masculin
Numarul mesajelor : 211
Varsta : 34
Localitate : Husi , Vaslui
Hobbiuri : Columbofil
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 14/01/2008

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime18th Februarie 2008, 22:45

asai dar trag si ei de oamenii nu trebuie sa le iasa si lor ceva ??????
Very Happy
Very Happy
acu nu ma refer la mine Evil or Very Mad
Sus In jos
http://jorjel90.sunphoto.ro
Bogdan ko
membru fidel
membru fidel



Numarul mesajelor : 36
Varsta : 33
Localitate : azuga
Data de inscriere : 18/02/2008

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime29th Februarie 2008, 20:54

Poi mai... Andrey gasesti tu inele ieftine akolo dar nu sunt acceptate de asociatii k asa contrafakute sunt pe totate drumurile..!! knd eram mic si eu cumparam la fel..dar nu sunt acceptate
Sus In jos
Admin
Administratori
Administratori
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 139
Varsta : 57
Localitate : romania
Hobbiuri : crestere de pasari si animale
Data de inscriere : 30/12/2007

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime29th Februarie 2008, 21:25

mai omule au talon sunt inregistrate nu fara talon!
Sus In jos
http://www.crescatorul.com
butza_2003
membru fidel
membru fidel
butza_2003


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localitate : husi
Data de inscriere : 16/05/2008

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime14th Iulie 2008, 18:52

bai andrey degeaba zici ca e bataie de joc....la 2.5 inelul cam asta e pretul cam unflat intradevar dar..asta e daca ai nevoie cumperi.si eu am avut nevoie ca nu au ajuns si am luat din iasi cu 5 lei perechea.stiam ca nu atata costa dar am avut pui pe care nu voiam sai scap fara inele...toata lumea intreaba de inele daca eu le cumpar cu 2.5 cu cat sa le dau daca are nevoie cu 0.5 ron nu se poate......pana nu o sa se inscrie in filiala cam asta e pretul pe care tre sal plateasca cei care au nevoie....
Sus In jos
Cosminn
membru aur
membru aur
Cosminn


masculin
Numarul mesajelor : 185
Varsta : 29
Localitate : Otelu-Rosu Caras-Severin
Hobbiuri : Volley,Porumbei,
Data de inscriere : 03/01/2008

Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime18th Iulie 2008, 17:42

No Coment !
Sus In jos
http://cosminsigeorge.piczo.com
Continut sponsorizat





Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Empty
MesajSubiect: Re: Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori   Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine isi mai bate joc de rubrica asta si incepatori
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» noua rubrica ( eu sper va fi cu rost !)
» Cand incepeti antrenamentele cu puii de anu asta ??
» cine ar putea sa faca un plan de vaccinari si tratamente ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::Forum columbofil:::.. :: Anunturi diverse :: Vanzare-
Mergi direct la: