..:::Forum columbofil:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::Forum columbofil:::..

---->>> Un forum dedicat tuturor crescatorilor de porumbei <<<----
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Cumpar porumbei

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
vadvan
membru
membru



masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 31
Localitate : tg-jiu
Hobbiuri : columbofilia
Data de inscriere : 03/03/2009

Cumpar porumbei Empty
MesajSubiect: Cumpar porumbei   Cumpar porumbei Icon_minitime3rd Martie 2009, 23:12

Cumpar porumbei pereche .... as dori sa fie pui si sa fie crescatorul din tg-jiu .... eo abea ce m-am apucat de columbofilie si as vrea sa cresc porumbei cn e din tg-jiu si vinde porumbei si vrea sa ma ajute astept comenturi
Sus In jos
porumbei90
membru
membru



masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 33
Localitate : tg-jiu
Hobbiuri : porumbeii
Data de inscriere : 09/06/2009

Cumpar porumbei Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar porumbei   Cumpar porumbei Icon_minitime9th Iunie 2009, 18:25

am eu daca vrei si iti dau ieftin 15 lei puiul.si eu sunt tot din tg-jiu .lasa id-ul tau si vorbim.
Sus In jos
zeevicoo
membru
membru



masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 48
Localitate : Bucuresti
Hobbiuri : columbofil
Data de inscriere : 15/03/2010

Cumpar porumbei Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar porumbei   Cumpar porumbei Icon_minitime19th Aprilie 2010, 20:51

Salut!
Daca tot vrei sa cumperi porumbei si vrei sa te ocupi serios de ei, ia niste porumbei adevarati, nu porumbei "comunitari" crescuti in cusca gainilor sau prin poduri parasite.
Intradevar de costa ceva mai mult, te mai costa tratamentele lor, constructia volierei, hrana si accesoriile.
Intr-un final ai cu ce sa te mandresti! Merita!
Daca ai nevoie de informatii ma poti contacta:

Victor Cosma
e-mail: zeevicoo@yahoo.com
tel:0766441144
Sus In jos
minicolumbofil
membru fidel
membru fidel
minicolumbofil


masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 27
Localitate : Hunedoara
Hobbiuri : columbofilie
Stare de spirit : O.K.... intr-un fel...
Data de inscriere : 19/04/2010

Cumpar porumbei Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar porumbei   Cumpar porumbei Icon_minitime22nd Aprilie 2010, 17:17

imi retrag cuvintele


Ultima editare efectuata de catre minicolumbofil in 25th Aprilie 2010, 09:38, editata de 2 ori
Sus In jos
http://minicolumbofil.sunphoto.ro
zeevicoo
membru
membru



masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 48
Localitate : Bucuresti
Hobbiuri : columbofil
Data de inscriere : 15/03/2010

Cumpar porumbei Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar porumbei   Cumpar porumbei Icon_minitime22nd Aprilie 2010, 21:45

Eu nu am certat pe nimeni! Mi-am expus parerea care poate fi urmata sau nu!
Apreciera ti-o castigi prin rezultate, prin verticalitatea coloanei vertebrale, prin degetul opozabil care ne-a coborit din pom de ceva vreme pe unii.
In ceea ce priveste linguseala, si pupincurismul cu care va mandriti, imi pare rau dar eu fac parte din categoria mai sus mentionata si daca nu m-ati inteles sa stiti ca am probleme cu coloana, nu ma pot (a)pleca!
Sus In jos
valyyyyy
membru fidel
membru fidel
valyyyyy


masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 40
Localitate : barcanesti PH
Hobbiuri : pescuitu,crestera porumbeilor de viteza si ornament
Data de inscriere : 28/03/2010

Cumpar porumbei Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar porumbei   Cumpar porumbei Icon_minitime24th Aprilie 2010, 16:57

pentru zeevicoo daca chiar te mandresti cu pasarile tale spune-mi si mie cati porumbei ai cu norma facuta pe ultimi 3 ani si de la cati ani cresti pentru ca eu sunt inscris de 6 ani si am pasari cu care ma pot lauda
Question
Sus In jos
zeevicoo
membru
membru



masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 48
Localitate : Bucuresti
Hobbiuri : columbofil
Data de inscriere : 15/03/2010

Cumpar porumbei Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar porumbei   Cumpar porumbei Icon_minitime27th Aprilie 2010, 21:42

Pentru "valyyyyy"!
Nu-mi aduc aminte sa ma fi laudat! Cred ca ar fi mai bine sa mai citesti inca o data comentariul meu ca sa intelegi!
Eu cresc ulii si eu ma mandresc cu pasarile mele! De fiecare data am avut rezultate, chiar de fiecare data!
Sus In jos
valyyyyy
membru fidel
membru fidel
valyyyyy


masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 40
Localitate : barcanesti PH
Hobbiuri : pescuitu,crestera porumbeilor de viteza si ornament
Data de inscriere : 28/03/2010

Cumpar porumbei Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar porumbei   Cumpar porumbei Icon_minitime27th Aprilie 2010, 22:29

daca cresti ulii de ce ai mai intrat pe forum chiar nu te inteleg si oricum am 3 porumbei care au scapat din ghearele uliilor dar au cam ramas cu sechele intradevar dar au scapat asta inseamna ca sunt mult mai destepti decat ulii tai asa ca lasate de sportu asta si creste porumbei ca poate asa.... pentru ZEEVICOO
What a Face
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cumpar porumbei Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar porumbei   Cumpar porumbei Icon_minitime

Sus In jos
 
Cumpar porumbei
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cumpar porumbei
» cumpar pui08
» cumpar inele

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::Forum columbofil:::.. :: Anunturi diverse :: Cumparare-
Mergi direct la: