..:::Forum columbofil:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::Forum columbofil:::..

---->>> Un forum dedicat tuturor crescatorilor de porumbei <<<----
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 Am gasit un porumbel

In jos 
AutorMesaj
robykoza
Vizitator




Am gasit un porumbel Empty
MesajSubiect: Am gasit un porumbel   Am gasit un porumbel Icon_minitime19th Mai 2010, 20:59

Porumbelul are un inel rosu RO 2008 1115718 si un inel albastru BR 9 . L-am gasit in oras Sebis Jud Arad. Este obosit si nu cred sa fie accidentat. L-am hranit si acum se odihneste. Ma puteti contacta pe tel 0741065373 sau e-mail robykozak@yahoo.com.
Sus In jos
robykoza
Vizitator




Am gasit un porumbel Empty
MesajSubiect: Re: Am gasit un porumbel   Am gasit un porumbel Icon_minitime22nd Mai 2010, 09:45

Ajutooooor. Joi seara am incercat sa eliberez porumbelul pe la ora 20. Pt ca se zbatea foarte tare in cusca improvizata in care l-am tinut la odihna. A zburat frumos. Fara probleme. M-am bucurat ca e bine si i-am tinut pumnii sa ajunga cu bine acasa. Si azi dimineata am surpriza ca sta la mine in geam. Ce o fi cu el? Am deschis geamul, am pus mana pe el , l-am bagat in casa si l-am hranit. A mancat mult. Acum doarme. De ce nu se teme de mine? Si ce are de nu merge acasa? Nu ma pricep la porumbei. Eu stau la bloc la etajul patru. Ce are ? Pare sanatos tun. Parca putin e grasut.
Sus In jos
 
Am gasit un porumbel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» porumbei pripasiti
» gasit porumbel
» PRIPASITI si PIERDUTI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::Forum columbofil:::.. :: Anunturi diverse :: Porumbei pripasiti-
Mergi direct la: