..:::Forum columbofil:::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
..:::Forum columbofil:::..

---->>> Un forum dedicat tuturor crescatorilor de porumbei <<<----
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  


https://www.facebook.com/pages/Mobila-second-hand-din-germania/307509572718945
MOBILA SECOND HAND ADUS DIN GERMANIA

 

 la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(

In jos 
+15
TUDOR CATALIN
leonmarian
gelu
butza_2003
cosminlimbau
ciobyy
catalin0666
Dumitrascu Marius Catalin
floppynel
Bogdan ko
sorin_1010
jujitu_scarlat
Admin
george_isteaua
razvan_razvan
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
catalin0666
membru fidel
membru fidel



masculin
Numarul mesajelor : 28
Varsta : 42
Localitate : bucuresti
Hobbiuri : porumbei
Stare de spirit : vesel
Data de inscriere : 05/05/2008

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime9th Iunie 2008, 16:12

bine dar daca nu vine ,imi pare rau
Sus In jos
http://bllueus.sunphoto.ro
butza_2003
membru fidel
membru fidel
butza_2003


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localitate : husi
Data de inscriere : 16/05/2008

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime20th Iunie 2008, 22:54

mah bogdan ko ia zi cati din porumbeii tai sunt asa valorosi de nu poti sa dai unui incepator o pereche de pui? eu unul nu cred ca toti sunt campioni clasati la zboruri...dar in fine asta e treaba ta.....
Sus In jos
butza_2003
membru fidel
membru fidel
butza_2003


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localitate : husi
Data de inscriere : 16/05/2008

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime20th Iunie 2008, 22:56

eu recomand celor care vor porumbei...prin donatii sa-si cumpere de pe la columbofilii din orasul lor....pentru ca dupa cum stiti ca sa iti faci o linie de porumbei iti trebuie ani buni si trebuie sa acumulezi ceva experienta...pentru inceput merg si porumbei mai slabi....
Sus In jos
butza_2003
membru fidel
membru fidel
butza_2003


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localitate : husi
Data de inscriere : 16/05/2008

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime20th Iunie 2008, 22:59

dupa cum vad din mesajele lasate pe forum majoritatea au o parere foarte buna despre porumbeii lor(tre sa recunoastem ca nu toti sunt porumbei de clasa)....daca e cineva care ma contrazice as fi curios sa vad diplome....clasari sau premii de pe la expozitii pe unde au participat...si eu am dat bani multi pe porumbei....dar o pereche doua de pui poti sa mai dai doar daca vrei sa cresti vreo 200-300...fara suparare ast mes
Sus In jos
gelu
membru
membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 37
Localitate : varfu campului, jud botosani
Data de inscriere : 29/06/2008

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime29th Iunie 2008, 05:03

SAl.Ai cumva de donat porumbei?Asa reiese din postul tau... id meu gelu_chisan
Sus In jos
butza_2003
membru fidel
membru fidel
butza_2003


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localitate : husi
Data de inscriere : 16/05/2008

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime30th Iunie 2008, 19:19

bai frate sunt culmea astia care nu vor sa doneze porumbei.....nu pot sa cred ce increzatori sunt in porumbeii lor as vrea sa le vad trofeele sau diplome ceva care sa ateste calitatea porumbeilor lor....nu cred ca au facut nici etapele....ce sa mai zic de zboruri in afara dar oricum poate ma insel.....astept sa ma convinge-ti Smile)))
Sus In jos
leonmarian
membru
membru



masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 43
Localitate : vaslui
Hobbiuri : porumbeii
Data de inscriere : 25/03/2009

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime25th Martie 2009, 19:50

cine vinde?
Sus In jos
TUDOR CATALIN
membru fidel
membru fidel



masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 35
Localitate : JUD.TIMIS
Hobbiuri : PORUMBEII SI VANATOAREA
Data de inscriere : 21/02/2009

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime7th Aprilie 2009, 23:44

AM PUI DE VOIAJORI CINE ESTE INTERESAT DUPA 20 MAI O SA OFER VREO 3 PERECHI
Sus In jos
http://vanatoru.sunphoto.ro
butza_2003
membru fidel
membru fidel
butza_2003


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localitate : husi
Data de inscriere : 16/05/2008

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime18th Aprilie 2009, 21:46

am si eu de dat pui pentru incepatori daca e cineva interesat numai sa vina sa ii ia
Sus In jos
uku
membru
membru



feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 38
Localitate : alba iulia
Hobbiuri : porumbei
Data de inscriere : 14/01/2010

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime14th Ianuarie 2010, 11:14

DE UNDE EJT BUTZA SUNT INTERESAT DE O PERECHE DE PUI
Sus In jos
uku
membru
membru



feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 38
Localitate : alba iulia
Hobbiuri : porumbei
Data de inscriere : 14/01/2010

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime14th Ianuarie 2010, 11:19

EU AM DOAR 2 PERECHI SI MIAR MAI TREBUI 0 PERECHE SA POT ZBURA SI EU LA TOAMNA MAS BUCURA DACA AR VREA CINEVA SAMI DONEZE MS. MULT
Sus In jos
sergiu94
membru
membru



masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 31
Localitate : viisoara
Hobbiuri : fotbal,iepuri,porumbei
Data de inscriere : 08/03/2010

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime8th Martie 2010, 22:26

buna!sunt si eu incepator am aproape 18 ani si as dori sa ma ajutati si pe mie daca se poate makr cu o pereche de pui. daca doriti sa ma ajutati va rog sa ma contactati la id catalin_grif03 sau sergiu_bosssul
ms anticipat
Sergiu
Sus In jos
valyyyyy
membru fidel
membru fidel
valyyyyy


masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 40
Localitate : barcanesti PH
Hobbiuri : pescuitu,crestera porumbeilor de viteza si ornament
Data de inscriere : 28/03/2010

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime28th Martie 2010, 13:06

din donati nu ai sa fi niciodata un crescator adevarat pentru ca nici un corumbofil nu o sa-ti dea pui din campioni
Sus In jos
valyyyyy
membru fidel
membru fidel
valyyyyy


masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 40
Localitate : barcanesti PH
Hobbiuri : pescuitu,crestera porumbeilor de viteza si ornament
Data de inscriere : 28/03/2010

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime28th Martie 2010, 13:15

un sfat pentru crescatori incepatori bagati mana in buzunar si cautati un crescator batran care a crescut porumbei toata viata si va poate da o pereche de batrani din mataca si cu timpu o sa reusiti mie mi-sa oferit si 1500 lei pe o pereche de campioni cu norma facuta pe 2007,2008.2009 si nu m-am indurat sa ii dau dar daca vrea cineva o pereche de pui sa ma contacteze pe numarul 0726554201
Sus In jos
minicolumbofil
membru fidel
membru fidel
minicolumbofil


masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 27
Localitate : Hunedoara
Hobbiuri : columbofilie
Stare de spirit : O.K.... intr-un fel...
Data de inscriere : 19/04/2010

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime19th Aprilie 2010, 17:28

O las balta


Ultima editare efectuata de catre minicolumbofil in 20th Aprilie 2010, 21:25, editata de 1 ori
Sus In jos
http://minicolumbofil.sunphoto.ro
minicolumbofil
membru fidel
membru fidel
minicolumbofil


masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 27
Localitate : Hunedoara
Hobbiuri : columbofilie
Stare de spirit : O.K.... intr-un fel...
Data de inscriere : 19/04/2010

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime19th Aprilie 2010, 18:25

O las balta


Ultima editare efectuata de catre minicolumbofil in 20th Aprilie 2010, 21:24, editata de 1 ori
Sus In jos
http://minicolumbofil.sunphoto.ro
minicolumbofil
membru fidel
membru fidel
minicolumbofil


masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 27
Localitate : Hunedoara
Hobbiuri : columbofilie
Stare de spirit : O.K.... intr-un fel...
Data de inscriere : 19/04/2010

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime19th Aprilie 2010, 18:26

O las balta


Ultima editare efectuata de catre minicolumbofil in 20th Aprilie 2010, 21:24, editata de 1 ori
Sus In jos
http://minicolumbofil.sunphoto.ro
valyyyyy
membru fidel
membru fidel
valyyyyy


masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 40
Localitate : barcanesti PH
Hobbiuri : pescuitu,crestera porumbeilor de viteza si ornament
Data de inscriere : 28/03/2010

la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime20th Aprilie 2010, 12:17

pt minicolumbofil daca gasesti o modalitate iti pot da un mascul ca am cam 4 masculi stingeri iar toti prieteni mei duc si ei o lipsa acerba de femele daca vrei sa vezi um mascul frumos intra pe valy_porumbaru@yahoo.com si iti pot arata mai multe pasari tari astept sa ma contactezi si pe orcine care are femele dar sa fie din apropire.
farao
Sus In jos
Continut sponsorizat





la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(   la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX( - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
la donatii pentru incepatori vad ca nimeni nu se incumetaX(
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» donatii
» dc nu inta nimeni pe chat ???
» accesorii pentru porumbei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::Forum columbofil:::.. :: Anunturi diverse :: Donatii-
Mergi direct la: